Özel Asfalt Fiyatları

Özel asfalt fiyatları, bu hizmete ihtiyaç duyan; kişilerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bu bağlamda özel asfalt fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyen bireylerin bu konuda net bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir. Çünkü söz konusu fiyatlar taleplere göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle özel asfaltların fiyatları ile ilgili net bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir. Siz de bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi, gelin özel asfaltlar ile ilgili tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

Özel Asfalt Nedir?

Özel asfalt, doğada yer alan ya da petrolün işlenmesi ile elde edilmekte olan bir malzemedir. Yolların yapımında sık sık tercih edilen bir ürün olan özel asfalt; kusursuz bir yol deneyimi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sahip olduğu avantajlar ile de dikkat çeken özel asfaltlar siyah ve koyu kahverengi olabilmektedir. Günümüzde farklı özelliklere sahip olan çeşitli asfaltlar vardır. Söz konusu asfalt türlerini genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

Mastik Asfalt

Genel olarak köprülerde beton ya da çelik yüzeylerin üzerinde kullanılan mastik asfalt;  esnek bir yapıya sahiptir. Beton yüzeylerin yalıtımında da sık sık tercih edilen bu ürün son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Stonmastik Asfalt

Dingil yüklerinin neden olduğu çeşitli olukları en aza indirgeyebilmek ve yolların; ömrünü uzatabilmek için yüksek bitüm oranına sahip olan ürünlerin tercih edilmesi gerekmekte. Özellikle ağır taşıtların geçeceği yollarda kaliteli ürünlerin tercih edilmesi gerekir.

Renkli Asfalt

Dekorasyon ve güvenlik amacı ile kullanılan asfaltlar renklendirilebilmektedir. Spor salonları, yaya geçitleri, yürüyüş parkurları ve bisiklet yolları renkli asfaltların kullanım alanlarıdır.

Modifiye Asfalt

Modifiye asfalt genel olarak tekerlek izinin oluşumu, yorulma çatlakları, termal çatlaklar gibi deformasyonlarının önüne geçilmektedir.

Özel Asfaltların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ankara özel asfalt firmaları çeşitli etkenlere bağlı olarak belirlenmektedir. Bu doğrultuda söz konusu ürünlerin fiyatları ile ilgili net bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir. Özel asfalt fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Back to top
Ücretsiz Keşif İçin Tıklayın