Hakkımızda

Hakkımızda

Asfalt firması olarak Asfalt Şirketi 2004 yılından itibaren asfalt alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara’nın en güvenilir asfalt firmalarından biriyiz ve onlarca firma var; otoparklar, şantiyeler, alışveriş merkezleri, sanayi parkları ve yol projelerini başarıyla tamamladığımız söylenebilir. Müşteri beklentilerini aşan yüksek standartları sürdürüyor ve sürdürmeye çalışıyoruz. Bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime sahip kişilerle çalışıyoruz. Yeni teknolojileri ve gelişmeleri izler ve çalışanlarını kurslar, seminerler ve deneyimli çalışanlarının katkılarıyla düzenli olarak eğitir. Sürekli eğitim, performans değerlendirme ve ödüllendirme yöntemleri ile firmamız bu alanda büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Hakkımızda Asfalt firması peyzaj ve asfalt yol yapım uygulamaları alanında faaliyet göstermekte olup, asfalt sektöründe kullanılan son uygulamalara büyük önem vermekte; üstlendiği projeleri en son makine odası teknolojisi ve kusursuz hizmet anlayışı ile teslim etmektedir. Firmamızın bu özelliği, bu alana yeni bir ivme kazandırmaktadır. Firmamız sözünü zamanında ve hatasız yerine getirmesine rağmen; profesyonel teknik ekipman, malzeme ve uzmanlığı birleştirerek müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Asfalt firmaları bu özelliği ile sektörün güvenini kazanmıştır. Günümüz itibari ile kamu ve özel sektörde önemli projeler hayata geçiren firmamız tecrübeli çalışanları ile asfalt kaplama üretimi yapmaktadır; kış savaşında belediye mühendisliği, yol hizmetleri; yol mühendisliği gibi zor iş alanları, Otoparklar, spor sahaları, kaldırımlar ve şantiye içi yollar.

Hassas üretim hizmetleri sunmaya devam edin. Bu noktada görüşmeyi https://ozelasfaltfirmalari.com/iletisim üzerinden sonlandırabilirsiniz.

Back to top
Ücretsiz Keşif İçin Tıklayın