Özel Asfalt Bakımı Nasıl Olur?

Özel Asfalt Bakımı Nasıl Olur? Özel asfalt bakımı ile ilgili detayları merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine; en profesyonel hizmetleri veren firmamız aracılığı ile özel asfalt bakımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede söz konusu bakımın nasıl olması gerektiğini de öğrenebilirsiniz. Şimdi, gelin tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

Özel Asfalt Bakımı İle İlgili Merak Edilenler

Çatlak Dolgu

Özel Asfalt Bakımı Nasıl Olur? Önleyici bakımın bir parçası olarak asfalt çatlaklara karşı incelenmelidir. Onarılmamış veya doldurulmamış küçük, kılcal çatlaklar bile asfalttaki bileşenlerin bozulmasına neden olabilir. Tüm asfalt türlerinde belirli miktarda çatlama kaçınılmazdır. İşin sırrı, çatlakları genişlemeden önce doldurmak ve çukurlara veya ufalanan kaldırımların daha geniş alanlarına dönüşmektir.  Herhangi bir asfalt veya beton yüzeyde kullanılabilen iki tip çatlak dolgusu vardır. Soğuk sıvı döküm asfalt çatlak dolgusu ½’’ genişliğe kadar olan çatlakların kapatılmasında oldukça etkilidir. Ürünün kullanımı kolaydır ve her türlü asfalt üzerindeki çatlakları yıllarca sızdırmaz halde tutar.

Sıcak dökme çatlak dolgusu; genişliği 1”e kadar olan çatlaklarda çalışan ticari sınıf kauçuklu asfalt çatlak kapatıcıdır. Bir su ısıtıcısında; veya çatlak doldurma aplikatörü eriticisinde güvenle ısıtılabilir ve su, buz ve döküntüyü kapatmak için çatlaklara dökülebilir. Çatlakları dört yıla kadar kapalı tutacaktır.

Sızdırmazlık

Tüm asfalt türleri, görünümlerini ve genel durumlarını korumak için uygun bakım ve proaktif onarım gerektirir. Asfalt bileşenlerinin doğası gereği, oksidasyonu, esneklik kaybını; çatlamayı ve ufalanmayı önlemek için araba yolları her iki ila üç yılda bir kapatılmalıdır. Ankara asfalt firmaları, bitümün oksitlenmesini, kırılgan olmasını ve çatlamasını önleyen kömür katranı kapatıcı kullanılmasını öneriyoruz. Bir püskürtme sistemi veya bir silecekle uygulaması kolaydır; ve üç ila dört saat içinde hızla kurur.

Profesyonel Asfalt Bakımı

Asfalt onarımı, asfalt dökümü ve asfalt bakımı ile ilgili profesyonel bir şekilde hizmet; veren firmamız aracılığı ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu anlamda asfalt bakımı ile ilgili tüm detaylar ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hadi, en kaliteli hizmetler ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin. Profesyonel hizmetler en iyi hali ile sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

Back to top
Ücretsiz Keşif İçin Tıklayın