Asfalt Yol İşleri

Asfalt Yol işleri; Sert fırça ve bol su içeren ticari sınıf bir yağ giderici kullanmak istiyorsunuz. Tüm noktaları elde etmek için muhtemelen bu süreçten birkaç kez geçmeniz gerekecek; ancak uzun vadede araba yolunuzu korumaya değer. Tüm yağ gidericiyi de duruladığınızdan emin olun.

Asfaltla ilgili aklınıza gelebilecek son soru, yeni araba yolunuzda eriyen buzun kullanılıp kullanılmayacağıdır. İyi haber şu ki, bu ürünler asfalta zarar vermiyor, bu yüzden bu kış kaymayı ve kaymayı önlemek için ihtiyacınız olduğu kadar kullanabilirsiniz. Kış boyunca araba yolunuzu yalnızca birkaç kez püskürtmenizi öneririz çünkü buz eriyiği asfaltınızı lekeleyebilekte ve bu da ona tozlu beyaz bir görünüm verir.

Asfalt Yol İşleri

Şimdiye kadar, asfalt araba yolunun kenarlarını kapatmanın ne anlama geldiğini ve bunun neden bahçe bakımının önemli bir bileşeni olduğunu anlamalısınız. Söylediğimiz gibi, garaj yolunuz için iyi bir miktar değişiklik harcıyorsunuz; bu yüzden onu korumak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.

Yeni bir asfalt yolun maliyeti, kaplanması gereken alanın boyutuna bağlıdır. Geri kazanılan asfalt, beton ve diğer seçeneklere kıyasla uygun fiyatlı bir malzemedir; bu nedenle konut yollarında popüler bir malzemedir.

Yeni bir araba yolu kurmanın maliyeti, eski alt üssünüzü koruyup koruyamayacağınıza da bağlıdır. Eskisi hasar görmüşse yeni bir alt tabana ihtiyacınız olabilir. Alt temel olarak çakıl veya benzeri bir agrega kullanmak mümkündür.

Ayrıca alt temel olmadan asfalt bir araba yoluna sahip olabilirsiniz. Ancak, sonuç olarak, araba yolunuz muhtemelen daha kalın olacaktır. Bir profesyonel, araba yolunuzun altına bir alt taban kurmanız gerekip gerekmediği konusunda size tavsiyede bulunabilecektir.

Profesyonel Asfalt Yol

Ankara asfalt firmaları bakımını yıllık görevlerinizin bir parçası olarak tamamlamayı gözden kaçırmamalısınız; aksi takdirde, garaj yolunuzun bütünlüğü ve dayanıklılığı tehlikeye girdiğinden, maliyetli asfalt yol onarımı ile sonuçlanabilirsiniz. Bunun yerine, bunu yılda iki kez bir öncelik haline getirin ve yeni bir asfalt serme projesini takip ediyorsa; asfalt kaplaması uygulamadan önce kürlenmenin tamamlanmasını beklediğinizden emin olun.

Bir yanıt yazın

Back to top
Ücretsiz Keşif İçin Tıklayın