Ankara Asfalt İşleri

Ankara asfalt işleri ile ilgili detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz? Cevabınız evet ise firmamızın size sunduğu avantajlardan yarar sağlamak için doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Ankara asfalt işlerinin sağladığı çeşitli avantajlar bulunmaktadır. Peki, söz konusu avantajlar nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Ankara Asfalt İşlerinin Avantajları

Ankara asfalt işleri ile elde edeceğiniz avantajları genel olarak aşağıdaki gibi sıralamamız mümkündür.

Güvenilir

 Özel bir yol yüzeyi türü olan açık dereceli asfalt, yağmur fırtınaları sırasında sıçramayı ve püskürmeyi en aza indirilmektedir. Otoyollardaki kazaları ve ölümleri azaltılmakta. Asfalt kaplama malzemeleri ayrıca potansiyel olarak tehlikeli ve pahalı kaplama patlamalarını da ortadan kaldırır.

Pürüzsüz

Pürüzsüz asfalt yollar ayrıca yuvarlanma direncini azaltır. Bu da daha iyi yakıt ekonomisi ve daha az karbondioksit emisyonu anlamına gelir. Pürüzsüz yollar, daha güvenli bir sürüş için araç lastikleriyle üstün temas sağlar.

Uygun Maliyet

Başka bir değişle yolun düzgünlüğünü %25 artırmak, ömrünü yüzde 10’a kadar uzatarak vergi; mükelleflerinin para tasarrufu yapmasını sağlar. Asfalt yollar da diğer üst yapılarda göre daha hızlı ve maliyet etkin bir şekilde inşa edilmakte. Süresiz olarak iyi durumda kalması için sadece periyodik bakım gerektiren bir Sürekli Kaplama olarak tasarlanmakta.

Sessiz

Yol gürültüsü arabanızda ve evinizde dikkat dağıtıcı bir unsurdur. Asfalt yollar, otoyol gürültüsünü yedi desibele kadar azaltılmakta. Referans ölçeği için; gürültüyü sadece üç desibel azaltmak, gürültünün kaynağından dinleyiciye olan mesafeyi ikiye katlamaya eşdeğerdir. Asfalt yollar ayrıca, genellikle mil başına; 2 milyon doları aşan maliyetli ve göze hoş gelmeyen ses bariyerlerine olan ihtiyacı da azaltır.

Seyahat Dostudur

 Projeler genellikle kısa bir günde, hatta bir gecede tamamlanmakta. Bu da rotaları gezginlere açık bırakır ve mağazalar ve işletmeler için cadde erişimi sağlar.

Çevre Dostu

Asfalt %100 geri dönüştürülmekte ve Türkiye’de en çok geri dönüştürülen üründür. Asfalt endüstrisi yılda 100 milyon ton asfalt kaplamayı; yeniden kullanıyor ve geri dönüştürerek vergi mükelleflerine yılda 2 milyar doların üzerinde tasarruf sağlıyor. Ankara asfalt firmaları ayrıca diğer kaplama malzemelerine göre; üretmek ve inşa etmek için %20 daha az enerji gerektirir. Eski lastikler ve zona gibi tüketici sonrası atıklar da yeni asfalt kaplamada yeniden kullanılmakta. Bu da depolama alanını azaltır ve doğal kaynakları korur.

Bir yanıt yazın

Back to top
Ücretsiz Keşif İçin Tıklayın